نظامی ایران سوریه ایرانی اسرائیل

نظامی: ایران سوریه ایرانی اسرائیل نتانیاهو اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات همه نیمار را دوست دارند / زیدان

به گزارش ایسنا، رئال مادرید یک شنبه در هفته بیستم لالیگا به مصاف دپورتیوو لاکرونیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: تنها به خودمان فکر می

همه نیمار را دوست دارند / زیدان

زیدان: همه نیمار را دوست دارند

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید اعتقاد است همه نیمار را دوست دارند.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید یک شنبه در هفته بیستم لالیگا به مصاف دپورتیوو لاکرونیا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: تنها به خودمان فکر می کنیم. دپورتیوو حریف مشکل جهت ما خواهد بود و باید با تمرکز اوج برابر این تیم به میدان برویم. به جایگاه تیم ها در جدول توجهی نداریم و در همه بازی ها با قدرت به میدان می رویم.

رئال مادرید در این فصل در سانتیاگو برنابئو نتیجه های خوبی کسب نکرده هست. به همین خاطر حریفان این تیم دیگر ترسی از این ورزشگاه ندارند. سرمربی فرانسوی در این رابطه اظهار کرد: نگرانی بابت این قضیه ندارم. ما فقط به خودمان فکر می کنیم. به حرف دیگران گوش نمی دهیم. باید در بازی ها خودمان را نشان دهیم و فردا این وقت را داریم.

زیدان در مورد بازگشت سرخیو راموس به میادین گفت: در هفته پیش رو او به همراه تیم تمرین خواهد کرد. در حال حاضر شرایطش خوب است ولی وقت می برد تا به آمادگی کامل برسد.

زیدان در مورد نشانه مادرید گفت: جهت هر بازی تلاش خواهیم کرد و از امروز تا آخر فصل بازی به بازی پیش خواهیم رفت.

ساعاتی پیش کلوب رئال مادرید اعلام کرد خسوس وایخو ۴ تا ۶ هفته نمی تواند تیم را همراهی کند. سرمربی فرانسوی در مورد امضای قرارداد با بازیکنی تازه اظهار کرد: نمی خواهم بازیکن جدیدی را به تیم بیاورم. کلوب نیز همانند من نمی خواهد با بازیکن جدیدی قرارداد امضا کند.

bbC (کریستیانو رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما) فردا در فهرست ۱۸ نفره رئال مادرید خواهند بود. زیدان در رابطه با حضور سه مهاجم رئال مادرید در دیدار برابر دپورتیوو گفت: آن ها همراه ما خواهند بود ولی نمی خواهم بگویم که چه کسی در ترکیب مهم خواهد بود.

رسانه های اسپانیایی از ۱۰ روز پیش در مورد حضور نیمار در رئال مادرید صحبت می کنند. سرمربی فرانسوی در این باره گفت: راجع به بازیکنانی که به رئال مادرید تعلق ندارند صحبت نمی کنم. این قضیه اهمیت زیادی دارد. از طرفی نیمار بازیکنی است که همه او را دوست دارند. او بازیکن بزرگی است.

همه نیمار را دوست دارند / زیدان

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | فرانسوی | بازیکنان | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs